21/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

В Україні переведуть годинники на зимовий час

Українці перейдуть на зимовий час 27 жовтня 2019-го.

О четвертій ранку стрілки годинника переведуть на одну годину назад, про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Качка у Facebook.

“Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996-го №509 “Про порядок обчислення часу на території України” на території України 27 жовтня 2019-го о четвертій годині за київським часом скасовується літній час із переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад”, – повідомили у розпорядженні, яке опублікував чиновник.

Щоб українці вчасно дізнались про переведення і не забули цього зробити, преса має повідомляти про скасування літнього часу з 24 по 26 жовтня щоденно.

Зміна режиму – це стрес для організму. Для того, щоб уберегти організм, фахівці рекомендують за тиждень до “годинникових операцій” лягати щодня на 15 хвилин пізніше. Перед сном бажано прийняти теплу ванну, відкласти подалі від ліжка ґаджети, випити чай і зробити масаж. Вранці потрібно добре поснідати, після роботи подихати свіжим повітрям. Вітамінною підтримкою стане вживання гранатів, винограду, грибів, гарбуза і хурми.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.