26/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Психологи Навчального центру вперше у Національній гвардії України почали застосовувати терапевтичний прилад Biofeedback

Проконтролювати свої емоції часом вкрай не просто, а в такій професії як сапер – це не тільки допомагає в роботі, а може зберегти життя.

Психологи Навчального центру вперше у Національній гвардії України на практиці почали застосувати терапевтичний прилад Biofeedback, який допомагає формувати навички саморегуляції психологічного стану.

Під час сеансів військовослужбовці набувають цінний досвід управління власним психоемоційним станом, а психолог має можливість аналізувати графіки фізіологічного контролю несвідомих процесів організму курсанта. Це дозволяє для прикладу фахівцям з розмінування стати витривалішими до зовнішніх негативних подразників, ефективно контролювати свої емоції та фізичні відчуття.

“Технологія зворотнього біологічного зв’язку робить несвідомі процеси видимими і генерує конкретні вимірювання, що й покладено в основу тренування ефективного управління емоціями військовослужбовців”, – зазначає начальник служби психологічного забезпечення Навчального центру підполковник Віктор Барабаш.

На даний час військовослужбовці, які навчаються за напрямком сапер (розмінування), проходять тренування за допомогою терапевтичного приладу Biofeedback.

“Це цікавий і новий для мене досвід – спостерігати на моніторі за тим, як силою думки можна впливати на своє тіло” – ділиться враженнями гвардієць Руслан після проведенного сеансу.

Кожен військовий знає, як не просто управляти своїми емоціями в гострих стресових ситуаціях, наприклад під час виконання бойових (спеціальних) завдань. Тому для сапера це особливо важливо, оскільки від самоконтролю залежить як успішне виконання завдання, так і людські життя.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.