13/07/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Золочівську лікарню не включили у мережу багатопрофільних лікарень Львівщини

Львівська область стала першим регіоном в Україні, яка визначилася із мережею  багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ). Багатопрофільні лікарні – це потужні заклади, які мають надавати медичні послуги цілодобово і мати спеціалістів та обладнання для роботи в такому режимі.

Цього тижня на щоквартальному засіданні Госпітальної ради Львівського госпітального округу учасники майже одноголосно схвалили пропозицію департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації щодо спроможної мережі багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування. Вибір медзакладів відбувся за єдиного підходу до всієї мережі закладів охорони здоров’я, розробленого у співпраці з Проектом USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я”.

Багатопрофільні лікарні – це найсильніші медичні заклади регіону, які мають бути доступні для населення цілодобово, надавати якісні медичні послуги, маючи хороших спеціалістів та необхідне обладнання. У мережі увійдуть лікарні першого та другого рівнів, які різняться різновидом медпослуг. У цих лікарнях надаватимуть допомогу пацієнтам, які потребують інтенсивного лікування та ургентних хірургічних втручань. Решту лікарні працюватимуть в режимі планового лікування, реабілітації та сестринського догляду, – за інформацією МОЗ України.

На Львівщині такими лікарнями стануть:

  1. Львівська обласна лікарня (ІІ рівня);
  2. Львівська міська лікарня швидкої допомоги (інтенсивне лікування ІІ рівня);
  3. Львівська міська клінічна лікарня №8 (ІІ рівня);
  4. Червоноградська міська лікарня (ІІ рівня);
  5. Дрогобицька міська лікарня (ІІ рівня);
  6. Буська центральна районна лікарня (ІІ рівня);
  7. Самбірська центральна районна лікарня (І рівень);
  8. Новояворівська лікарня (І рівня);
  9. Стрийська центральна районна лікарня (І рівня).

На жаль, у цьому переліку немає Золочівської лікарні.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.