26/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Віктор Олійник: “Срібняки стали ходовою валютою”

Шановна громадо!
Сьогодні ми з вами живемо у час складних історичних випробовувань. Війна на Сході нашої держави, загальнополітична нестабільність породжує сумніви і тривоги у наших серцях. Небезпека чигає на нашу державу повсюдно. Ведеться потужна гібридна війна. У Золочеві під видом реконструкції житлового будинку садибного типу розпочинають будувати церкву Московського патріархату. Маємо всі розуміти – Московська церква є одним з головних інструментів впливу Кремля на Україну. Це найбільша організація Росії, держави-агресора на території нашої країни. В умовах гібридної війни церква окупанта несе реальну загрозу національній безпеці. Створений за наказом Сталіна Московський патріархат демонструє відверту зневагу до Української держави, системно проводить підривну діяльність в інтересах Кремля на нашій землі. Вона є елементом гібридної інформаційної війни. Прикро, що в такий відповідальний для кожного з нас час, срібняки стали для багатьох золочів’ян ходовою валютою. Прикро, що не нехтують срібняками люди, котрі керували нашим районом, котрі є депутатами Золочівської районної ради. Ці люди, котрі не тримали тримали зброю в руках, котрі жодного дня не були на війні, котрі не бали в очах ворога ненависть до всього українського, сьогодні, прикриваючись гучними політичними гаслами, вступили в інформаційну війну на боці держави-агресора. Не вірю, що вони не розуміють, що чинять. А ворог добре розуміє, що лише розсваривши громаду, розділивши на партії, посіявши ненависть один до одного, зможе легко здолати нас. Маємо бути сильними і відповідальними. Маємо розуміти, що жодна політична партія гаслами не здолає ворога-окупанта. Лише силою громади, лише нашою єдністю, крок за кроком, виважено і впевнено ми дійдемо до перемоги.
У нелегкий час боротьби за нашу державність маємо повірити в єдину, святу, соборну Україну, в мову нації, в душу і пісню народу, у синьо-жовтий стяг і ми обов’язково переможемо.
Віктор ОЛІЙНИК, бойовий полковник, заступник голови Золочівської державної адміністрації, депутат Золочівської районної ради

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.