26/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Міський голова Золочева закликав громаду до єдності у боротьбі з московською церквою

Міський голова Золочева Ігор Гриньків вкотре закликав золочів’ян до єдності у боротьбі із незаконним будівництвом церкви Московського патріархату у Золочеві. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Закликаю громаду до єдності і виваженості. Зараз ворог прагне нас роз’єднати, бо розуміє, що ми сильні, коли єдині. На жаль, йому на руку працюють окремі політичні партії, котрі дискредитували себе в очах громади і зараз намагаються повернути втрачений авторитет. Будьмо єдиними, будьмо сильними! Слава Україні! Перемога за нами.”, – йдеться у заклику.

Водночас Ігор Гриньків подякував журналістам, котрі неупереджено та професійно висвітлюють події.

“Дякую журналістам, котрі фахово виконують свою роботу та об’єктивно висвітлюють процеси, що відбуваються, наражаючи себе на небезпеку. Дякую вам за підтримку нашої громади у часи складних випробувань”, – додав мер Золочева.

При цьому ним було поширено публікацію про події у Золочеві Галини Терешук від ресурсу Радіо Свобода, котрій у січні цього року спалили у Львові автомобіль через її журналістську діяльність. За однією з версій слідства підпал було вчинено через її журналістські розслідування про діяльність московської церкви в Україні.

Будьмо пильними! Бережімо себе і Україну!

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.