13/07/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Гвардійці долучилися до вшанування пам’яті учасників бойових дій

Афганська війна принесла величезні втрати, а для того, щоб повернутися у звичне русло життя та звикнути до мирного неба, учасникам цього конфлікту довелося докласти чимало зусиль.

В суботу 15 лютого 2020 року в місті Золочів відбулося вшанування пам’яті загиблих золочів’ян в афганській війні за участі керівництва району та міста, ветеранів АТО, представників громадських організацій, командування військового шпиталю та військовослужбовців і командування Навчального центру НГУ.

Біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам священики різних конфесій відправили панахиду за загиблими золочів’янами, що полягли на афганській землі.


«Хочу висловити слова вдячності всім, хто долучився до вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Адже це був час, коли українці боролися за мир в інших державах, наші бійці мужньо приходили на допомогу у складі миротворчих місій, а зараз ми повинні боротися за наші землі. Ми не можемо забувати нашої історії, наша ціль – пам’ятати та розказувати майбутнім поколінням про героїчну славу їх батьків та дідів», – зауважив голова Золочівської ради воїнів-афганців «Пам’ять» Володимир Івашків.

До пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам військовослужбовці нашого центру поклали гірлянду, воїни-афганці та представники влади – вінки та квіти.
У переддень Дня пам’яті на території Навчального центру відбулася зустріч особового складу та ветеранів, під час якої військовослужбовця мали нагоду послухати спогади воїнів-афганців.

Ми повинні пам’ятати своїх героїв, адже їх мужність та незламність, патріотизм і відвага не залишають байдужим нікого.

Михайло ПРОКАЗЮК

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.