21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Як внутрішньо-переміщеним особам отримати вузькоспеціалізовані медичні послуги у КНП «Золочівська ЦРЛ»

З початку військової агресії російської федерації проти України МОЗ прийняло низку рішень та заходів, щоб спростити доступ українців до необхідних медичних послуг та лікарських засобів.

Так, українці, які були змушені змінити місце проживання через військову агресію рф (ВПО), мають можливість отримати первинну медичну допомогу за місцем фактичного перебування, без декларацій та направлень, у будь-якій лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування.

  • За первинною медичною допомогою потрібно звертатися до сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.
  • Для отримання спеціалізованої допомоги необхідно направлення.

Хто може виписувати направлення?

Виписувати направлення можуть всі лікарі в медичній системі, від сімейних до високоспеціалізованих, коли вважають за потрібне залучення до лікування фахівця іншої спеціалізації, додаткові обстеження, процедури, госпіталізацію.

Який строк дії направлення?

Термін дії направлення – 1 рік. Проте пацієнту краще дотримуватись рекомендацій лікаря щодо термінів проходження обстеження чи отримання консультації спеціаліста, на які направлено пацієнта.

Яка інформація міститься в направленні?

У направленні не зазначається заклад чи лікар, до якого направляють пацієнта, зазначається код послуги та інформація про заклад і лікаря, який створив направлення. Місце отримання послуги пацієнт може обрати самостійно у будь-якій лікарні, яка має контракт з НСЗУ і може надати відповідні медичні послуги.Нагадуємо, що для того, щоб забезпечити доступ пацієнтів до медичних послуг, під час війни діють як електронні, так і паперові направлення.

Телефон для довідок КНП «Золочівська ЦРЛ»: +38 097-909 69 92

Дізнатися перелік закладів, де можна безоплатно отримати потрібну консультацію або пройти додаткову діагностику, можна за номером контакт-центру НСЗУ: 16-77

Створено за підтримки проекту USAID Ukraine – USAID Україна «Підтримка реформи охорони здоров’я».

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.