16/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Які медичні послуги можна отримати у лікувально-діагностичному відділенні КНП «Золочівська ЦРЛ»?

Лікувально-діагностичне відділення надає великий спектр медичних послуг населенню Золочівської громади, кожного дня надають допомогу пацієнтам, проводять обстеження. Щоб звернутись на консультацію до лікаря вузької спеціальності (травматолога, хірурга, окуліста), треба обов’язково, отримати електронне скерування від сімейного лікаря та записатися у реєстратурі.

Для вас працюють близько 20 спеціалістів за такими напрямками:

▪️ хірургія

▪️ кардіологія

▪️ травматологія

▪️ урологія

▪️ ревматологія тощо.

Крім консультацій, тут проводять УЗД внутрішніх органів, щитоподібної залози, ехокардіографію.

Також наші фахівці здійснюють функціонально-діагностичні обстеження:

▪️ електрокардіограма (ЕКГ)

▪️ ЕКГ з навантаженням (велоергометрія)

▪️ електроенцефалографія

▪️ реографія

▪️ дослідження органів зовнішнього дихання (спірометрія).

В лікувально-діагностичному відділенні проводять такі лабораторні дослідження:

▪️ рівень цукру у крові

▪️ гормонів щитовидної залози

▪️ імуноферментні

▪️ цитологічні та поглиблені клінічні аналізи.

У кабінетах лікувально-діагностичного відділення проводяться медичні огляди працівників певних категорій. Сюди звертаються особи з приводу проходження медичного огляду, для отримання довідки щодо придатності керування транспортним засобом, для отримання довідки з приводу володіння зброєю, працюють інші вузькі спеціалісти.

Національна служба здоров’я диктує нам правила, і щоб людина отримала медичну послугу безкоштовно, вона обов’язково має пройти певну процедуру – звернутись до сімейного лікаря, який скеровує до лікаря вузької спеціальності, а тоді записатися в медичному реєстрі до того чи іншого спеціаліста, і врешті – консультація спеціаліста.

Також є попит на платні послуги – це і для пацієнта зручно, бо не стоїть у черзі, і плюс для закладу, бо офіційно заробляє гроші.

По пакету, який підписала Золочівська районна лікарня, майже всі послуги, які надає лікувально-діагностичне відділення, мають бути безкоштовними – консультації спеціалістів, обстеження, наприклад УЗД, ехокардіографія тощо.

Адреса: 80700 Львівська область Золочівський район м. Золочів вул. Валова, 4, тел: 0979096992🕐 Відділення працює щодня з 8.00 до 18.00, у суботу з 9.00 до 14.00

За підтримки проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.