25/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Землю – громадам

Учора Золочівська міська територіальна громада отримала землі, котрі раніше були у державному користуванні. Детальніше про це розповів міський голова Золочева Ігор Гриньків.

“Це значна подія в житті нашої новоствореної громади. Головним управлінням держгеокадастру у Львівській області передано із державної у комунальну власність Золочівської міської ради (Золочівської територіальної громади) землю площею 4666,2202 га. Це земельні ділянки, які були розташовані поза межами сільських населених пунктів, що увійшли до Золочівської міської ради. Право власності на цю землю наша громада набуде з моменту державної реєстрації, до якої ми приступаємо негайно.
Єдиним спірним питанням в процесі передачі землі є пасовища, якими користуються жителі села Митулин площею 56,8236 гектарів. Цю земельну ділянку поки що не передано. Головне управління держгеокадастру, всупереч рішенню Новосілківської сільської ради, має намір передати це існуюче пасовище фізичним особам, що не є мешканцями нашої громади, у приватну власність для ведення особистого селянського господарства. Вважаю, що це неприпустимо. З цього приводу я підготував звернення до голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького з проханням стати на захист селян Митулина, котрі утримують худобу в особистих господарствах і використовують пасовища.
Загалом від усієї Золочівської громади хочу подякувати голові Львівської облдержадміністрації, а у Вашій особі, Максиме Зіновійовичу, усім держслужбовцям, котрі спричинилися до передачі державних земель у власність новостворених громад, а отже до створення реального самоврядування в громадах”.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.