21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Як золочівські депутати плацдарм на вибори готують

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення остаточно відмовила КП «Редакція районного радіомовлення та телебачення Золочівської районної ради Львівської області» у видачі ліцензії. Про це повідомляє на своїй сторінці депутат Золочівської районної ради Леся Горгота. Ми перевірили інформацію і виявилось, що на сайті Національної ради з питань телебачення та радіомовлення і справді міститься інформація про те, що Золочівське районне радіо з 23 березня цього року не має права здійснювати мовлення. А 5 грудня їм було остаточно відмовлено у наданні ліцензії. Однак, як видно із бюджету Золочівської районної ради, що є на їхньому офіційному сайті, цього року знову заплановано виділити 200 тисяч гривень на проводове радіо. Виникає питання, чи районні депутати не знають, що немає ліцензії? Чи може не знають, що Укртелеком перестає здійснювати трансляцію проводового радіо як такого, що відійшло у минуле?

Схоже, що це насправді їм потрібно, адже в очікування скорих місцевих виборів їм потрібен рупор. І рупор не у вигляді районного радіомовлення, бо кількість радіоточок по району ледве нараховує дві сотні, а у вигляді підтримки з боку так званих “інформаційних партнерів”, котрих в народі прозивають “Золочів.бред”. Адже вже другий рік поспіль районне радіо очолює особа, що має пряме відношення до цього сумнозвісного порталу. Таким чином, забезпечуючи йому зарплату у розмірі більше 11 тисяч гривень, окремі депутати готують собі платформу на цьому ресурсі на час майбутніх виборів.

Логічно, що цим питанням мали б зацікавитись відповідні органи, адже мова йде про кошти платників податків, немалі кошти.

Та чи зацікавляться?

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.