26/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

«Я радий, що обрав службу в Навчальному центрі Національної гвардії України» – старший солдат Микола Магдиш

Звільнення в запас – це завжди особливий день для солдат строкової служби. З почуттям виконаного обов’язку перед Батьківщиною вирушають хлопці до своїх домівок, до друзів, рідних та близьких.
Серед тих, хто сьогодні звільняється – старший солдат Микола Магдиш.
Військовослужбовець родом з міста Почаїв, що на Тернопільщині. Закінчив ВИШ за спеціальністю комп’ютерна інженерія, працював торговим представником та коли настав час йти до війська – обрав для себе службу в Нацгвардії .

«Я одразу хотів служити в лавах Національній гвардії України, бо вважаю це престижним і радий, що зробив такий вибір. Взагалі час пролетів дуже швидко. Спочатку я хвилювався, думав мені буде дуже складно, а зараз переконаний, що мені пощастило отримати військовий досвід саме тут. За час служби я став більш дисциплінованим, серйознішим. У мене з’явилися нові друзі і сподіваюсь, ми товаришуватимемо й надалі. А ще я вдячний командуванню Навчального центру за сувеніри на згадку та лист подяки за зразкову службу. Думаю мої батьки дуже зрадіють прочитавши його, адже я справді старався, щоб вони могли мною пишатися»

Усміхнені та щасливі фотографуються гвардійці разом з побратимами, далі у кожного свій шлях та приємні спогади про час проведений в Навчальному центрі залишиться у них на все життя.

Шановні військовослужбовці, бажаємо Вам нових звершень, а також і надалі бути кращими у всьому.

Хай Вам щастить!

Юлія ФАЙЧУК

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.