18/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

«Військово-бойовий медик»: Навчальний центр впроваджує підготовку нових спеціалістів у структурі МВС

На базі Навчального центру НГУ за підтримки іноземних колег із операції Збройні сили Канади в Україні / Canadian Armed Forces in Ukraine вперше відбулася підготовка інструкторсько-викладацького складу за програмою «Військово-бойовий медик» у структурі МВС України.

Цей курс включає в себе декілька програм, які використовуються чисельними підрозділами країн НАТО. Спільно із представниками операції UNIFIER був створений базис курсу, а також практично відпрацьовані та перевірені основні елементи програми та кваліфікаційні стандарти. Також від канадійських друзів Навчальний центр отримав новітню навчально – матеріальну базу.

Слід зауважити, що курс стартуватиме у 2021 році.

13 листопада начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик, за участі представників Головного управління Національна гвардія України та операції UNIFIER привітали військовослужбовців із завершенням навчання та вручили сертифікати військових досягнень.

Старший інструктор (тактичної медицини) Олена Кощей висловила слова вдячності: «Завдяки нашим канадійським колегами ми отримали нові знання та досвід, це лише початок і ми не зупинимося на досягнутому».

«Я, насправді, вражена результатами вашої нелегкої праці. На сьогодні підготовка бойових медиків – це наш сумісний продукт, який є великим початком та неодмінно матиме продовження», – зауважила полковник медичної служби ГУНГУ Вікторія Шапаренко.

Ми дякуємо нашим друзям за всебічну допомогу та сприяння. Стаємо сильні разом.

Аліна Солоненко

Фото Михайла Проказюка

(ENG)


ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.