17/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

У Навчальному центрі завершили навчання більше 100 курсантів

Навчальний центр – це платформа для підготовки кваліфікованих спеціалістів та впровадження нових реформ для розвитку сержантського корпусу у гвардії.Сьогодні фінішну пряму перетнули військовослужбовці, які навчалися за програмою базової підготовки рядового складу (ПР-1).

Логічним завершенням тривалого навчання та перевіркою на витривалість для гвардійців, що опанували ази військової справи став комплексно – польовий вихід (добове заняття). Який призначений для відпрацювання підрозділом дій, які наближені до реальних бойових умов. Польові навчання тривали добу і були спрямовані на практичне відпрацювання здобутих знань та отриманих навичок.

Командир 3 навчального батальйону підполковник Сергій Медвідь зауважив: «Такий вид занять дозволяє закріпити теоретичні знання, а також практично відпрацювати набуті навички. Кожен із курсантів може перевірити себе, свою витривалість та підготовленість».

Варто відзначити, що програма базової підготовки рядового складу та програма підготовки базового курсу лідерства розроблена спільно із представниками операції #UNIFIER за стандартами #НАТО.

«У Навчальному центрі я отримав багато знань та емоцій, які точно надовго запам’ятаю. Адже тут я вперше тримав зброю в руках, отримав знання щодо надання першої домедичної допомоги на полі бою, відпрацював основні елементи тактичної підготовки та вивчив ази самооборони. Тут було ще багато того, що я робив вперше… Дякую вам за це», – розповів солдат Максим Остапенко.

Також фінішну пряму перетнули військовослужбовці, які уже невдовзі виконуватимуть службово – бойові завдання щодо охорони важливих державних об’єктів та атомних електростанцій.

Випускники уже невдовзі повернуться до своїх частин кваліфікованими спеціалістами та зможуть обіймати посади за фахом.

Начальник Навчального центру імені Василя Вишиваного НГУ полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із завершенням навчання та побажав не зупинятися на досягнутому і працювати над собою.

Аліна СОЛОНЕНКО

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.