24/09/2023

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

У Навчальному центрі НГУ відбувся випуск курсантів

До фінішної прямої підходить навчання фахівців інформаційно – телекомунікаційних систем, які уже невдовзі відправляться у свої частини, щоб працювати за напрямком.

Протягом навчання, військовослужбовців, що опановували програму підготовки “Інформаційно – телекомунікаційні системи” вивчили основи побудови та використання інформаційно – телекомунікаційних мереж, технології передачі інформації, будову призначення та можливості польових телекомунікаційних комплектів, навчалися обмінюватися документальною інформацією з використанням систем передачі інформації НГУ.

“На навчанні я отримав великий багаж знань та практичних навичок, який буду використовувати у своїй подальшій службовій діяльності. Дякую командуванню та інструкторсько – викладацькому складу за терпимість та отриманий досвід”, – поділився солдат військової частини 3021 Дмитро Кравець.

Також завершилася підготовка водіїв – механіків.

Програма навчального курсу включала керування бронетранспортерами за різних дорожніх та погодних умов, будь-яку пору доби, користування засобами зв’язку, ведення вогню з усіх видів озброєння, що встановлюється на бронемашині як вдень, так і вночі. За час навчання було здійснено 4 марші в складі підрозділу, під час яких військовослужбовці відпрацювали навички водіння у населеному пункті та за його межами.

«Бути гідним захисником своєї країни гордо, бути професіонал у своїй справі достойно. В лавах Національної гвардії я маю можливість бути вправним воїном та фахівцем», – розповів старший солдат Іван Таранов.

Начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик привітав військовослужбовців із завершенням навчанням, а також побажав мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя й затишку, витримки, подальших професійних і звитяжних здобутків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ZV.IN.UA | Site was made by BR1ZE © Some rights reserved | 2019-2022 | Newsphere by AF themes.