21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

У Навчальному центрі кадрові зміни

Командування та весь колектив Навчального центру дякують за спільну службу заступнику начальника Навчального центру по роботі з особовим складом полковнику Олександру Задворному та начальнику відділення по роботі з особовим складом підполковнику Євстахію Моспану. Полковник Олександр Задворний віддав військовій службі 39 років. За цей час зробив військову кар’єру, проходивши службу в різних куточках України. За час служби у Навчальному центрі зробив вагомий внесок у його діяльність та розбудову. Підполковник Євстахій Моспан присвятив Навчальному центру 18 років, пройшовши шлях від молодого лейтенанта до досвідченого офіцера. Кожен із них залишив слід в життєвому шляху Навчального центру, а також частинку себе, взявши із собою досвід та мудрість.

Для подальшого проходження служби до Навчального центру НГУ прибув підполковник Юрій Лісняк. Свою військову кар’єру він розпочав у 1998 із навчання в Національній академії НГУ, після цього успішно проходив службу в частинах Національної гвардії України.

Колектив НЦ висловлює слова вдячності офіцерам, які вибувають із колективу та вітає у своїх лавах кожного, хто готовий докладати спільних зусиль для процвітання нашої частини. Бажаємо Юрію Лісняку успіхів та наснаги, міцного здоров’я та мирного неба. Нехай щастить!

Аліна СОЛОНЕНКО

Фото: Михайло ПРОКАЗЮК

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.