18/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Толока в Золочеві – це уже добра традиція

У середу, 19 лютого, громада Золочівщини, в тому числі, депутати Золочівської районної ради, міської ради, підприємці, військовослужбовці 146 окремого ремонтно-відновлювального полку, гвардійці Навчального центру та іноземні військові операції UNIFIER (Об’єднано оперативно-тактична група Збройних сил Канади, Швеції, Данії в Україні) доклали чимало зусиль для упорядкування території навколо пам’ятки історії Другої світової війни.

Спільними зусиллями понад сотні людей пророблено роботи щодо видалення дерев, які становлять небезпеку для дорожнього руху, також самосійних кущів та розчищення пішохідних доріжок, а позитивну атмосферу та хороший настрій, що мотивували на якісну працю створювало радіо рідного міста – Золочів ФМ.

Як зауважив полковник Михайло Кулик, «спільна праця зажди здружує, а тим, хто згуртовується, успіх гарантовано».

Майстер ворент-офіцер Мішель Мезеролл, представник операції UNIFIER на знак плідної взаємодії та співпраці, подарував міському голові Ігореві Гриньківу пам’ятну монету, що була виготовлена для 8 ротації Збройних сил Канади в Україні, на якій зображені прапори чотирьох країн –. України, Швеції, Данії та Канади, також символіка Національної гвардії України та Збройних Сил.

Зі словами вдячності звернувся до учасників заходу мер міста Золочева Ігор Гриньків: «Сьогодні ми впорядковуємо територію навколо пам’ятки історії Другої світової війни, котра залишила трагічний слід не лише для українського народу, а й для багатьох інших націй… Колтівський коридор – важливий історичний спомин, який ми повинні зберегти для наших нащадків. Я вдячний кожному, хто долучився до цієї праці!» .

Група комунікації та інформації НЦ НГУ

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.