18/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Проведення ЗНО та завершення навчального року: в МОН розповіли, як подовження карантину вплине на освіту

Точні дати проведення тестування невідомі.

Зовнішнє незалежне оцінювання попри подовження всеукраїнського карантину відбудеться у 2020 році у будь-якій ситуації. А керівництву шкіл потрібно підготуватися до дистанційного завершення навчального року.

Про це поінформували у 22 квітня у Міністерстві освіти і науки.

Зокрема, йдеться про дистанційне навчання, підсумкове оцінювання, оформлення документів про освіту, які вказані у листі-роз’ясненні МОН від 16 квітня.

“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року Дистанційне навчання, ЗНО, вступ: в Україні запустили сайт про головні зміни в освіті під час карантину Дистанційне навчання, ЗНО, вступ: в Україні запустили сайт про головні зміни в освіті під час карантинудистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

У Міносвіти нагадали, що педради шкіл повинні самостійно обрати, як саме організувати дистанційне завершення навчального року.

Крім того, 22 квітня під час брифінгу Любомира Мандзій наголосила, що попри подовження карантину випускники та абітурієнти зможуть скласти ЗНО цьогоріч. Однак, кінцеві дати будуть оголошені одразу після завершення карантину в Україні.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.