26/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Програма Президента України «Велике будівництво» на Золочівщині

Програма Президента України «Велике будівництво» охоплює величезний спектр суспільно важливих проблем в державі. Одним із пріоритетних напрямків програми є дорожнє будівництво та капітальний ремонт доріг. Завдяки тісній співпраці з керівництвом області, за сприяння очільника Львівщини Максима Козицького цей надважливий напрямок програми реалізовується й у нашому районі. На даний час тривають роботи по двох стратегічних напрямках, реалізація яких дасть змогу суттєво покращити транспортне сполучення найбільших населених пунктів Золочівщини з районним центром.

Продовжується ремонт дороги місцевого значення Золочів – Красне. На сьогоднішній день тривають роботи на ділянці в межах села Хильчиці. Як повідомив голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич, минулоріч на цю дорогу було виділено 57 млн. грн. і загалом відремонтовано 12 км  дорожнього полотна, а цього року з державного фонду в рамках програми “Велике будівництво ” виділено 40 млн гривень і планується відремонтувати  близько 5 кілометрів. Замовником робіт є департамент дорожнього господарства Львівської ОДА, виконавець – ТзОВ “ДРОГ-БУД”.

Також розпочався ремонт нової ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ясенів — Золочів. Сьогодні директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Орест Шуліковський та голова Золочівської райдержадміністрації Василь Маркевич проінспектували виконання ремонтних  робіт на даній ділянці автодороги. Роботи виконуватимуть між населеними пунктами с.Підгірці, с.Грабово та с. Сасів. На виконання робіт передбачили з державного дорожнього фонду 34,7 млн грн. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Констукціон Інтернешнл.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.