13/07/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Пластуни Львівщини заохочують молодь приєднатись до їхньої організації

Упродовж двох днів, 7-8 листопада, Львівська округа Пласту за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА організувала кваліфікаційний тренінг виховників. Це молодь, яка в майбутньому виконуватиме ролі наставників для молодших скаутів.

Захід відбувся в приміщенні Молодіжного навчального центру ім. св. Івана Боско, що у Львові та охопив три десятки молодих людей з Львівської області. Усі вони вже є активними членами Львівської округи Пласту.

«Сьогодні наша мета сформувати в кандидатів-виховників чітке уявлення про роль і можливі напрямки праці в організації після досягнення повноліття. Також ми проаналізували виховну систему. Це – ідейні основи організації, пластову методику, основні засоби та їх реальне значення для суспільства»,-  розповіла керівник львівської округи Пласту Юлія Катинська.

В межах тренінгу старші та молодші пластуни поспілкувались про те, якою має бути профілактика емоційного вигорання в активних учасників організації, а також психологічне розвантаження.

Організатори пояснюють, ПЛАСТ – наче сім’я, покликана до всебічного виховання і самовиховання її учасників.

«Прагнемо, щоб молодь була зацікавлена стати частиною ПЛАСТу»,-  додають вони.

Молодь – учасники тренінгу стануть частиною виховно-інструкторського складу організації. Працюватимуть вже як наставники в різних районах області.

Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, захід провели в межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки. До кінця року заплановано ще з пів десятка пластових заходів, які сприятимуть розвитку організації та залученню до неї активної молоді та дітей.

Нагадаємо, що «Пласт» — національна скаутська організація України. Метою Пласту є сприяння всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Пласт виховує свідомих, відповідальних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і провідників українського суспільства.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.