17/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

ОТГ Львівщини запрошують до участі в онлайн форумі нового місцевого самоврядування

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад запрошує до участі в онлайн Форумі нового місцевого самоврядування. Захід відбудеться у четвер, 26 листопада на платформі Zoom.

Початок об 11:00 год.

«Попередній етап реформи місцевого самоврядування завершився формуванням нового територіального устрою України. Але попереду не менш важливий етап адміністративної реформи – чіткого розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, відповідне ресурсне забезпечення цих повноважень. Тому надзвичайно важливим є діалог та узгодження наступних кроків реформи та правил взаємодії місцевого самоврядування та органів державної влади»,-  зазначають організатори.

Головна мета Форуму – консолідація зусиль усіх зацікавлених сторін  щодо ефективної реалізації нового етапу реформи місцевого самоврядування в інтересах мешканців територіальних громад. Місцеве самоврядування має стати потужним у відстоюванні інтересів та прав територіальних громад.

Відтак, у першій частині Форуму у центрі дискусії – реформа місцевого самоврядування та децентралізація. Наступними кроками якої стануть:

  • зміни до Конституції України в частині децентралізації;
  • новий закон про місцеве самоврядування та службу в органах місцевого самоврядування;
  • розмежування повноважень та їх ресурсне забезпечення.

Друга частина програми розкриє теми:

– оновленого місцевого самоврядування,

– акценти на нових відносинах між місцевим самоврядуванням та державою;

– роль асоціацій органів місцевого самоврядування;

– формування єдиного голосу місцевого самоврядування.

Організатори зазначають, що учасниками Форуму  стануть голови понад тисячі територіальних громад. Також запрошені народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади,  представники міжнародних організацій, експерти, представники ЗМІ.

Запрошення у Zoom буде розіслано на офіційні пошти громад. Захід транслюватимуть на Facebook-сторінці Асоціації ОТГ.

Захід відбудеться за підтримки Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» SKL International та Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.