13/07/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Олег Дуда зустрівся з колективом Електроконтакт Україна


Проблема онклогічних захворювань у жінок – це те, про що неможливо мовчати. З 7 по 20 жовтня на Львівщині відбувається акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок». Сьогодні голова Лікарського товариства у Львові зустрівся з колективом ТзОВ Електроконтакт Україна, що у Золочеві.

“Пам’ятайте, що регулярні обстеження є запорукою жіночого здоров’я, – говорить лікар. – Саме тому, сьогодні ми поїхали у райони, аби закликати жінок не нехтувати власним здоров’ям.”
Для цього вирішили влаштувати флешмоб «Бережи себе! Переконайся, що ти здорова!». Під час цієї акції рятувальники роздавали жінкам парасольки. Це дуже символічно, адже саме рятувальники щодня ризикують власним життям. Вони, як ніхто розуміють, що краще попередити пожежу, аніж потім намагатися її загасити.
“Я бачу, як позитивно ставляться до нашої ініціативи керівники структур, де відбувається ця акція, – продовжує Олег Дуда. – Найголовніше, що ми бачимо реакцію жінок. Я вірю, що це спонукатиме їх подбати про себе.
Я не хочу читати лекції, але хочу звернутися до жінок – бережіть себе, адже ви потрібні своїм рідним!
Чому ми поїхали в райони? Статистика говорить нам, що захворюваність в районах трохи нижча, чим у місті. Однак, як показує практика, занедбаність хвороби значно більша.
Хочу наголосити, що в Україні протягом року 8 тис жінок помирає цієї хвороби. Але все можна змінити, якщо хворобу виявити на ранніх стадіях. Зараз у нас зовсім інші можливості. Нам вдалося створити скринінгові центри на Львівщині, які мають хороших спеціалісти і сучасне обладнання. Однак, у нас є одна проблема – жінки не охоче йдуть на обстеження.
Сьогодні ми роздаємо жінкам рожеві стрічки. Нехай це буде нагадуванням для них. Не треба від цього ховатися, щоб потім не було біди. Я переконаний, що небайдужістю ми зможемо змінити сумну статистику.”
Жінки, любіть себе і не будьте байдужими до свого здоров’я! Пройдіть обстеження і переконайтесь, що ви здорові! Ви дуже потрібні своїм рідним!
Додам, що соціальний проект вдалося реалізувати Українське Лікарське Товариство у Львові
Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр спільно з @Львівський обласний центр громадського здоров‘я, та Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.