30/09/2023

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Навчальний центр НГУ готує спеціалістів робітничих професій

Навчальний центр НГУ отримав ліцензію для провадження ліцензійної діяльності за робітничими професіями «Машиніст землерийно – фрезерної самохідної машини» та «Машиніст електростанції пересувної».

На базі Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій тривала перепідготовка викладачів та інструкторів Навчального центру НГУ. Варто відзначити, що навчання розпочалося дистанційно у період з 22.06.2020 року по 20.07.2020.

Шість фахівці інженерного напрямку, викладачі модуля з підготовки фахівців експлуатації інженерної техніки та модуля з підготовки фахівців експлуатації електротехнічних засобів загальновійськового призначення Навчального центру, вдосконалюють професійно-практичну підготовку та виробничу практику, а після успішного закінчення навчання кожен із них зможе ділитися досвідом, навчаючи інших.

Слід зазначити, що Навчальний центр НГУ готує спеціалістів за 43 програмами навчання. Військовослужбовці, що обирають службу в лавах Національної гвардії України, можуть вдосконалюватися, здобуваючи теоретичні знання, які щоденно застосовують під час навчання та у повсякденному житті.

«Ці навчання – це ще одна можливість вдосконалити свої навички, попрацювати над собою, обмінятися досвідом. Також вони сприяють саморозвитку в системі професійної підготовки висококваліфікованих фахівців», – поділився начальник навчального модуля з підготовки фахівців експлуатації інженерної техніки майор Вадим Уфнаровський.

Ми розвиваємося та вдосконалюємося, ми працюємо, щоб ставати кращими і готувати професіоналів. Слава Україні!

Аліна СОЛОНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ZV.IN.UA | Site was made by BR1ZE © Some rights reserved | 2019-2022 | Newsphere by AF themes.