29/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

На Львівщині лікарі проводять безкоштовні консультації у вайбері

«Отримай онлайн-консультацію лікаря, не виходячи з дому. Менше навантаження на лікарні = більше врятованих життів!» 

Саме під таким гаслом у Львові та області об’єдналися лікарі, аби надавати консультації мешканцям в онлайн-режимі та мінімізувати ризики інфікування коронавірусом. 

  Перебуваючи вдома та звернувшись за консультацією, львів’яни й мешканці області зможуть отримати її безкоштовно від кваліфікованих спеціалістів, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

  «Навантаження на лікарів велике, люди прислухаються до себе зараз все уважніше. Але далеко не усім необхідно вирушати до закладів охорони здоров’я, маючи скарги чи підозри на ті чи інші недуги. Залишатися вдома, зберігати спокій та поспілкуватися з фаховим лікарем — це те, що є найдієвішим у час карантину (звісно, якщо у вас немає гострих симптомів і ви не потребуєте невідкладної допомоги). Ми об’єднали команду медичного центру „Пліч-О-Пліч“ та лікарів-волонтерів, аби під час карантину безкоштовно консультувати пацієнтів онлайн — шляхом чітких порад і рекомендацій», — розповідає Ольга Фокаф, лікарка-педіатр, співзасновниця «Пліч-О-Пліч».

Вже майже два десятки лікарів долучилися до цієї ініціативи. Серед них — сімейні лікарі, хірурги, терапевти, неврологи, кардіолог, офтальмолог, психіатр, кардіолог, педіатр, травматолог, лікарі невідкладних станів.

«Наші цілі дуже прості: знижувати навантаження на медичні заклади, зменшувати кількість фізичних контактів, протидіяти паніці серед населення через поширення достовірної інформації та, зрештою, підвищити ймовірність візиту до лікаря тим, хто дійсно цього потребуватиме. Хочу наголосити: ми не ставимо діагнози. Лише даємо рекомендації та поради, що краще зробити при тих чи інших скаргах», — додає Ольга Фокаф.

За консультацією може звернутися будь-яка людина, яка потребує поради лікаря. Щоб отримати консультацію, слід написати на Viber 068-016-00-16, погодити час консультації з адміністратором.

Щоб стати лікарем-волонтером, слід звернутись до співзасновниці медичного центру Олі Фокаф facebook.com/olyafokaf, погодити кількість годин, які ви готові виділити для консультацій пацієнта.

Leopolis.news

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.