18/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

На дорогах Львівщини встановили три камери автоматичної фіксації порушення швидкості

Перші три камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості,  встановили  у Солонці та Буську.

“Станом на сьогодні, камери працюють в тестовому режимі та уже найближчим часом працюватимуть на постійній основі. Відповідні акти про введення в експлуатацію цих камер подано у МВС. До кінця наступного року на дорогах державного значення Львівщини таких камер буде близько 20”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Як повідомили у прес-службі Нацполіції Львівщини, з початку року патрульні за перевищення швидкості склали 28375 адміністративних матеріалів.

Зазначимо, відповідно до ч.1 ст. 122 та ч.3 ст.122 КУпАП, розміри штрафу в разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху передбачені такі:

  • 255 гривень – у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год., але не більш ніж 50 км/год.;
  • 510 гривень – за перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/год.

Нагадаємо, на Львівщині вводять в експлуатацію новий WiM комплекс для зважування вантажівок в русі. WiM комплекс встановили у с. Гірне Стрийського району. Зараз він працює в тестовому режимі.

Оксана Буй

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.