16/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Молоді офіцери Нацгвардії приймають посади в Навчальному центрі НГУ

Десять випускників Академії НГУ поповнили офіцерський корпус Навчального центру та приступили до професійної діяльності.

Лейтенанти Євгеній Пузан, Олександр Бурлак та Віталій Войчук розповіли, що свою військову кар’єру розпочали ще із строкової служби у 2015. Також з ним прибув лейтенант Дмитро Полійчук, який до навчання в Національній академії НГУ пройшов строкову та контрактну службу. Вони зауважили, що для них це «символічне повернення».

Лейтенант Дмитро Полійчук зауважив, що «обрав шлях офіцера не випадково, адже завжди захоплювався військовим ремеслом. Я знаю, що зробив правильний вибір, тож тепер буду впроваджувати свої знання в практичну службу, набуваючи такий необхідний досвід».

«Кожна людина, обираючи свій життєвий шлях, опирається на свої прагнення та перспективи. Коли я обирав навчальний заклад – точно знав, що не помилюся, адже стати гідним захисником своєї держави – це моє найбільше бажання. За час навчання я зрозумів, що таке чіткість, витримка та дисциплінованість. І це саме ті якості, якими повинен володіти справжній офіцер», – зауважив лейтенант Артур Бурак.

Лейтенанти Андрій Головацький та Руслан Майстренко відзначаються, що черпатимуть досвід від сержантського і рядового складу, адже взаємодія між особовим складом та керівником – запорука продуктивної роботи колективу. А для офіцера важливо знаходити спільну мову із особовим складом.

Лейтенанти Роман Кульченко, Владислав Щербак та Роман Шпак опановують посади і поділилися, що готові працювати та вдосконалюватися, обмінюючись досвідом та застосовуючи набуті знання у практичній військовій діяльності.

Молоді лейтенанти займатимуть посади командирів навчальних взводів. Це саме та посада, на якій кожен із них зможе проявити свої командирські та лідерські якості, а також отримати досвід, що стане їм у пригоді у подальшій службі.

Вітаємо молодих офіцерів в наших лавах! Ми раді, що ви з нами під одним прапором. Слава Україні!

Аліна Солоненко

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.