21/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Гвардійці присягнули на вірність українському народові

Сьогодні у Навчальному центрі НГУ близько півсотні новобранців військової частини 3078 склали військову присягу на вірність українському народові та державі.

Ритуал, який проходить справжній чоловік один раз в житті – присяга. Це особлива подія, яка закарбовується у пам’ять кожного через місце проведення, людей, які беруть участь, емоції, що переживають в той момент.Опанування азів військової справи, фізичної підготовки, стройового вишколу та курсу командоутворення.

І ось, цей день, коли новобранці стають захисниками своєї Батьківщини, що готові боротися за її цілісність та суверенітет.Із визначною подією військовослужбовців привітали начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик та представники духовенства. Вони побажали гідно нести славне ім’я військовослужбовця Національної гвардії України та бути вірним присязі, ставити цілі та наполегливо їх виконувати.

Капелан Навчального центру отець Андрій Кулицький за християнським звичаєм благословив гвардійців на ратну службу.«Сьогодні я зробив перший важливий крок на шляху захисника свої Батьківщини. Розумію, що на нас лягає велика відповідальність, але я впевнений, що кожен готовий докласти максимум зусиль та наполегливості, щоб опанувати військову справу і бути гідним захисником своєї країни», – поділився солдат Вадим Малинога.

Бажаємо молодим бійцям стійкості духу та великих звершень. Слава Україні!

Аліна СОЛОНЕНКО

Фото Михайла ПРОКАЗЮКА

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.