26/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Голова Золочівської районної ради Орест Кавецький взяв участь у відкритті реабілітаційного відділення КНП “Заболотцівська сільська лікарня”

На минулому  тижні у Золочівському районі відбулася знакова  подія –  запрацювало  реабілітаційне  відділення  КНП “Заболотцівська сільська лікарня”, у відкритті якого  взяв участь голова Золочівської районної ради Орест Кавецький.  

«Відкриття цього реабілітаційного  відділення це –  добрий приклад  злагодженої роботи, коли усі працюють на результат та покращення добробуту громади.  Велике спасибі голові територіальної громади Марії Дискант, депутатському корпусу сільської ради  та усім хто працював над реалізацією цієї доброї ініціативи. Бажаю колективу Заболотцівської лікарні плідної праці та процвітання», – сказав у своєму виступі Орест Кавецький.

Хочемо відмітити, що у реабілітаційному відділенні  створенні всі комфортні умови для реабілітації пацієнтів. Проведений капітальний ремонт в приміщеннях,  закуплено необхідне обладнання та інвентар. В палатах зручні ліжка, нові меблі, умивальник, підведено гарячу воду.  Важливим також є дотримання норм та вимог щодо людей з обмеженими можливостями – це наявність зручного пандусу.

У  відділенні проводиться комплексна реабілітаційна допомога пацієнтам з захворюваннями опорно-рухової системи та наслідками після травм.  

  1. Артрити, синовіти, бурсити (стадія ремісії), періартрити, епікондиліти;
  2. Остеоартрози в т.ч. деформуючі;
  3. Поліартрити (в ст. ремісії): різного походження;
  4. Повільноконсолідуючі, незрощені переломи кісток;
  5. Асептичні некрози;
  6. Остеохондропатії;
  7.   Контрактури суглобів;
  8.  Остеохондрози хребта, спондильози, спондилоартрози;
  9.  Сколіози, кіфосколіози;
  10. Стан після травм опорно-рухової системи.

Послуги надаються мультидисциплінарною командою, реабілітація проводиться за індивідуальною програмою.

В процесі реабілітаційної допомоги застосовуються методи: кінезо-, ерго-, рефлексо-, мануальної, народної та нетрадиційної медицини; різні види масажів, апаратної фізіотерапії, тепло (озокеритолікування).

     За необхідності надаються консультації: невропатолога, ортопеда, терапевта, психолога, лабораторні обстеження – загальний аналіз крові та сечі, визначення показників цукру в  крові, ЕКГ, УЗД, медикаментозне лікування.

Реабілітаційне відділення КНП «Заболотцівська сільська лікарня» знаходиться за адресою: 80630 с. Заболотці, вул. Шпитальна, 15;

         Конт.тел.:  063 144 33 24

         Email: zabolreab@gmail.com

     Ласкаво просимо усіх охочих скористатися  послугами  реабілітаційного відділення КНП «Заболотцівська сільська лікарня».

   Адміністрація КНП «Заболотцівська сільська лікарня»                

   Золочівська районна рада

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.