13/07/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Чи буде капітальний ремонт дороги у Підгородньому

Сьогодні, 22 січня, міський голова Золочева Ігор Гриньків разом з робочою групою обстежив стан доріг у громаді. Детальніше розповідає сам міський голова:

“Сьогодні разом із своїм заступником Богданом Рибахою та інженером-будівельником, депутатом міської ради Тарасом Куйбідою за участю фахівця з проектування доріг Тараса Сипеня обстежили ряд доріг.
Одна з таких доріг – відрізок вул. Тернопільської, котра простягається через село Підгороднє аж до дороги Львів-Тернопіль. Власне навпроти церкви села Підгороднє роками є вибоїни. І сьогодні ми звернулися до проектанта з рядом завдань. Перше – виготовлення проектної документації на капітальний ремонт дороги, щоб розуміти скільки нам потрібно на цей ремонт коштів. Також на цьому відрізку потрібно подбати про відведення води, бо через відсутність цього дорожнє покриття руйнується. Звернули увагу пана Тараса і на те, що слід подбати і про інтереси жителів села Підгороднє, котрі є прихожанами Церкви Св. Архістратига Михаїла. Тут потрібно передбачити місця для паркування автомобілів. Через дорогу – слід влаштовувати тротуар для пішоходів та передбачити зелену зону для їх безпеки.
Такі завдання ми поставили перед проектантом Тарасом Сипенем. А вже коли буде готовий проект, будемо вирішувати питання фінансування робіт з капітального ремонту дороги”, – розповів Ігор Гриньків.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.