17/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Чотири партії у Золочеві підписали спільний меморандум щодо участі у виборах

2 жовтня у Золочеві відбулось підписання спільного Меморандуму щодо участі у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Політичні партії “Об’єднання Самопоміч”, “Громадянська позиція”, “Удар Віталія Кличка” та “Європейська партія України” об’єднались спільною метою – сформувати дієву структуру управління Золочівської міської ради (об’єднаної територіальної громади) з врахуванням потреб мешканців.

Підписанти поставили собі за мету згуртувати новообраних депутатів Золочівської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на жертовне служіння мешканцям Золочівської громади (усіх сіл та м. Золочева). “У разі абсолютної довіри виборців до наших кандидатів на виборах беремо на себе особисту та політичну відповідальність за подальший розвиток Новоствореної Золочівської міської ради (об’єднаної територіальної громади)” – йдеться в документі.

Також учасники цього Меморандуму заявили про підтримку на посаду голови об’єднаної територіальної громади Ігоря Гриньківа, діючого міського голови Золочева.

“Зважаючи на важливість продовження позитивної динаміки розвитку м. Золочева та необхідність розвитку сільських територій нашої громади, заявляємо про підтримку Ігоря Гриньківа на посаду міського голови Золочівської міської ради (об’єднаної територіальної громади) як найбільш професійного з усіх заявлених на цю посаду кандидатів” – зазначено у Меморандумі.

“Об’єднання Самопоміч” спільно з “Громадянською позицією”, “Ударом Віталія Кличка” та “Європейською партією України” підписали Меморандум щодо участі у виборах депутатів та голови Золочівської об’єднаної територіальної громади задля розвитку наших територій та проведення чесних і демократичних виборів. Також нами прийнято спільне рішення про підтримку на посаду керівника Золочівської об’єднаної громади Ігоря Гриньківа. До нашого меморандуму можуть приєднуватися інші політичні партії, котрі пропагують чесні і прозорі вибори та декларують свій прихід у депутатський корпус Золочівської об’єднаної громади заради добробуту її мешканців, – розповідає Леся Горгота, представниця політичної партії “Об’єднання Самопоміч”.

Також учасники передвиборчої коаліції заявили про бойкот партій олігархів на місцевих виборах, недопущення їх у виключно законний спосіб їх представників до управління громадою та засудили всі методи тиску на виборців та підкупу виборців.

Олег МАЦ

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.