23/09/2023

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Чота Кирила Трильовського взяла участь у відзначені 77 річниці створення УПА

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, Львівщина урочисто святкувала День Захисника України та відзначала 77-річчя створення УПА.
Тому я, як вчитель Захисту Вітчизни вважав своїм обов*язком зробити все, щоб учні в складі чоти Кирила Трильовського взяли участь у відповідних заходах у місті Львів.
О 9.00, до меморіалу невідомому вояку УПА, поруч із Личаківським кладовищем, представники влади та громадськості покладуть квіти. Відбулося проведення чину перепоховання воїнів УПА.
Опісля, учасники заходу вирушили на 67 та 76 поле на Личакові, де, зокрема, поховані борці за незалежність України: Герої АТО/ООС та Небесної Сотні.
На 76 полі відбудбулась панахида за загиблими та проходження Роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
У той же день, об 11.00, у храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла УГКЦ були присутні на Богослужінні за Україну та всіх її захисників.
О 13.00 взяли часть у складанні Урочистої Клятви ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.
Такі заходи сприяють патріотичному вихованню нашої молоді, формують у неї стійке уявлення, яким має бути захисник рідної землі, зразок національного і свідомого борця за волю України!

Тарас КРИНИЦЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ZV.IN.UA | Site was made by BR1ZE © Some rights reserved | 2019-2022 | Newsphere by AF themes.