24/02/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Чергова допомога Навчальному центру НГУ від колег із Швеції і Канади

До Навчального центру прибули  аташе з питань оборони Посольства Швеції в Україні капітан 2-го рангу Бьорн Вільберн із своїми помічниками та іноземні колеги із операції  UNIFIER майор Ерік Жирард та ворент-офіцер Стефані Хепбурнз метою передачі навчального медичного майна на суму понад 2,5 мільйона гривень. Також на зустрічі були присутні представники Головного управління НГУ начальник управління міжнародного співробітництва НГУ полковник Володимир Грабчак та начальник військово-медичного управління департаменту персоналу полковник Денис Трегуб, начальниця військового госпіталю НГУ підполковник Наталія Стефаніві командування нашого центру.

Співпраця Нацгвардії зі Швецією та Канадою  триває не перший рік. У лютому цього року за підтримки шведського уряду та представників посольства Швеції в Україні в Навчальному центрі НГУ було відкрито лінгвістичну лабораторію англійської мови, яка оснащена високосучасним новітнім обладнанням і уже невдовзі завершиться навчання другої групи курсантів, які вивчали англійську мову.

Полковник Володимир Грабчак поділився: «Хочу відзначити, що напрямок військової медицини – один із нових, який ми впроваджуємо у Національній гвардії України відповідно до стандартів НАТО та за підтримки наших іноземних колег. Тому від  імені Командувача НГУ генерал – полковника Миколи Балана висловлюємо слова вдячності Шведським та Канадським представникам за підтримку та внесок, що ви робите у наш розвиток».

Також завдяки іноземним колегам із операції Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні вперше у структурі МВС на базі Навчального центру НГУ відбулася підготовка інструкторсько-викладацького складу за програмою «Військово-бойовий медик».

«Варто зауважити, що Національна гвардія України справляється із завданнями, які визначені КНГУ та міністром МВС України. Ми не чекаємо поштовху, а навпаки використовуємо кожну можливість впровадити стандарти НАТО у нашу діяльність», – сказав полковник Денис Трегуб.

«Завдяки міжнародній підтримці наших колег із Швеції та Канади, ми отримуємо суттєву допомогу у розробці програм навчання, підготовці інструкторів та сержантів Навчального центру, а також допомогу для розвитку навчально-матеріальної бази. Заручившись їхньою підтримкою, ми зможемо реалізувати найсміливіші плани», – зауважив начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик.

Під час брифінгу були обговорені здобутки та результати спільної роботи, планування співпраці у майбутньому,  а також висловлені слова вдячності за надану всебічну допомогу та підтримку.

На знак плідної співпраці, полковники Володимир Грабчак та Денис Трегуб від імені Командувача НГУ генерал – полковника Миколи Балана вручили іноземним колегам лист подяки від КНГУ та монету Національної гвардії України. Також Начальник Навчального центр НГУ полковник Михайло Кулик висловив слова вдячності за досвід та знання, якими вони діляться та вручив пам’ятні сувеніри.

Завдяки тісній співпраці із нашими колегами ми готуємо кваліфікованих спеціалістів, які у своєму багажі мають досвід передових підрозділів НАТО. Стаємо сильнішими разом!

Михайло ПРОКАЗЮК

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.