28/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

У Золочеві відбулись поминальні заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

18 лютого 2022 року у Золочеві відбулись поминальні заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Священники відслужили панахиду пам’яті Героїв Небесної Сотні. У честь Воїнів небесного світла лунав Державний Гімн України та пісня у виконанні гурту «ВКС» у складі Ігоря Войтовича, Володимира Сивака та Ігоря Курача. Читці Роман Гринчук та Ілля Зелінський декламували поезію в славу тим, хто віддав життя за волю України.

У поминальних заходах взяли участь представники влади, працівники підприємств, установ, організацій, учнівська та студентська молодь району, громадськість.

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років. Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірок на українському небосхилі, сотня героїв! Ще не скоро висохнуть сльози матерів, які втратили своїх дітей. Оплакує Героїв Небесної сотні вся українська спільнота. Навіть небо сьогодні сумувало за нашими героями.  Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну. Пам’ятати й розповідати про них. На прикладі Героїв Небесної Сотні маємо виховувати наступні покоління.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.