У Золочеві відбувся легкоатлетичний крос до Дня Незалежності України

24 серпня у міському парку «Здоров’я» в рамках святкування Дня Незалежності України відбувся легкоатлетичний крос.

Захід організований відділом з питань освіти, молоді і спорту Золочівської міської ради зібрав декілька десятків спортсменів різного віку. Навіть, незважаючи на дощ охочих взяти участь було чимало.

Змагались спортсмени на дистанціях 500, 1000 і 2500 метрів змагалися.

Досвідчені бігуни вийшли на 5-кілометровий забіг. Тут прогнозовано з комфортним відривом переміг Назарій Чапля (час переможця (16:22). Другим фінішував Володимир Ковалів (18:48), який здобув перемогу в категорії «Ветерани».

Призові місця серед чоловіків у Володимира Наливайка (19:05) та Олега Савчина (19:13).

Серед жінок найшвидшою була Василина Бурак (22:30). Усіх здивувала дівчинка Роксолана 2009-го року народження, яка фінішувала з часом 22:32 і посіла друге місце. На третьому – Леся Смерека (27:55).