21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

У Золочеві вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у м. Золочів, біля Пам’ятного Хреста «Борцям за волю України» відбулося вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У заходах взяли участь керівництво Золочівської райдержадміністрації, Золочівської районної ради, Золочівської міської ради, старости, духовенство, військовослужбовці, громадськість міста і району.

Військові капелани відслужили Чин панахиди за загиблими у російсько-українській війні. До пам’ятного Хреста «Борцям за волю України» присутні поклали квіти та запалили лампадки.

Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли.

І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.

Саме тому сонях повинен бути тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Адже Україна для кожного із загиблих воїнів це є сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам’яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.

З чорним, як українська земля, зернятком, що обов’язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.