13/07/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Укренерго не відключатиме споживачів від електроенергії у певні дні

Це необхідно для того, щоб виміряти фактичне споживання електроенергії в кожній області. 

Від завтра, 8 лютого, в Україні будуть змінені ліміти споживання, повідомили в Укренерго. Це означає, що в кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень в подачі електроенергії. Щодо інших днів, то можливі зміни у звичних графіках відключень.


Яким чином це будуть робити? 

Почергово у кожній області на один день повністю будуть зняті обмеження споживання. Оскільки в енергосистемі дефіцит потужності, спричинений російськими атаками, одночасно в областях, де не проводяться виміри в конкретний день, ліміти споживання можуть бути дещо знижені.

Більш конкретну інформацію споживачі можуть отримати від обленерго в своєму регіоні.  Але енергетики будуть робити все можливе, щоб споживачі не відчули додаткового дискомфорту через проведення вимірів.
 
Для чого потрібні виміри?

Завдяки цьому ми зможемо побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми. Такі вимірювання дадуть можливість враховувати при встановлені лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання.

На що вплинуть результати вимірів?

Отримані результати, які враховуватимуть зміни у кількості населення та у розміщенні підприємств, дозволять нам скоригувати обсяги лімітів для кожної області і забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах. 

У разі відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру такий орієнтовний графік режимних вимірів стартує завтра у Запорізькій, Донецькій та Миколаївській області. У Львівській області, а також в Одеській – 20 лютого.

У випадку повторення росією масованих ракетних обстрілів по енергетичній інфраструктурі та, як наслідок, виникнення значного дефіциту доступної потужності в енергосистемі України, режимні виміри перенесуть.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.