21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Сьогодні у Золочівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 відбулись змагання із волейболу

Ця подія відбулась в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Після змагань відбулося нагородження переможців за участі заступника голови Львівської обласної військової адміністрації Івана Собка, голови Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича, міського голови міста Золочева Ігоря Гриньківа, начальника Управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Романа Хім’яка та завідувача відділу освіти Золочівської міської ради Андрія Заброцького.

«Ми сьогодні приїхали сюди подякувати вам за те, що ви дбаєте про себе, про своє здоров’я, займаєтесь спортом і, що ви відчуваєте один одного як колеги, друзі. Ви пліч-о-пліч. Є різні види спорту. Сьогодні ви грали у волейбол і це – командна гра. Якщо хтось один помилився, то інший має підстрахувати – підставити плече, спробувати допомогти. Ідея цих ігор не лише навчитися бути дружніми, займатись спортом, а й навчитися перемагати. Бажаю вам здоров’я, дякую нашим ЗСУ, що дають нам можливість бути сьогодні тут. Маймо повагу до військових, до родин військових, до ветеранів, до своїх вчителів, тренерів і до себе, звісно – Будьмо пліч-о-пліч і буде наша велика українська перемога!» – зазначив заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Іван Собко.

Джерело: Золочівська міська рада

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.