30/09/2023

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Рятувальники Львівщини закликають не спалювати сухостій

На Львівщині за добу рятувальники ліквідували 21 пожежу в екосистемах. В результаті цих пожеж вогонь знищив понад 3,8 га сухої трави та чагарнику.

Пожежі сухостою були зафіксовані в с. Грабовець, сел. Журавно і сел. Гніздичів (Стрийського району), в м. Дрогобич, с. Далява, с. Болехівці і с. Ясениця-Сільна (Дрогобицького району), в м. Пустомити, с. Підбірці, с. Тарасівка, с. Жовтанці, с. Дубрівка, с. Забужжя, с. Наварія, с. Басівка (Львівського району), в с. Мельничне (Самбірського району), в с. Буців (Яворівського району), в с. Бачка і сел. Поморяни (Золочівського району) та с. Криве і поблизу с. Старий Добротвір (Червоноградського району).

Рятувальники Львівщини вкотре нагадують, що спалювання сміття, сухої трави, чагарників та іншої рослинності є заборонене, а також карається законом у вигляді штрафу:

– для громадян від 3 060 до 6 120;

– для посадових осіб 15 300 до 21 420

Пам’ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин та більше того вогонь може забрати життя людини.

Жителі Львівщини, не допускайте пожежі сухої трави та пильнуйте ситуацію у своєму населеному пункті. Тільки свідома поведінка і суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути неприємних наслідків.

У такий складний час, в умовах воєнного стану свідомо нищити свою ЗЕМЛЮ – спалюючи суху траву – це ЗЛОЧИН!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ZV.IN.UA | Site was made by BR1ZE © Some rights reserved | 2019-2022 | Newsphere by AF themes.