26/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

НАКАЗ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про запобігання  розголошенню  інформації

під час дії правового режиму воєнного стану

    У зв’язку із введенням в Україні режиму воєнного стану Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022, пов’язаного із агресією РФ проти України, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про інформацію», з метою оптимізації системи захисту інформації під час дії правового режиму воєнного стану, попередження витоку інформації з обмеженим доступом, захисту розвідувальної інформації, запобігання поширенню відомостей, розголошення яких може призвести до обізнаності противника  про дії Збройних Сил України правоохоронних органів та інших складових сил оборони, негативно вплинути  на хід виконання завдань за призначенням під час дії правового режиму воєнного стану,

НАКАЗУЮ:

 1. Керівникам та працівникам підприємств, установ, організацій, що належать до сфери оборонно-промислового комплексу України, які розташовані та діють на території Львівської області, інформацію щодо діяльності таких підприємств, установ, організацій або інформацію, яка стала відома у зв’язку з виконанням службових повноважень та професійних обов’язків, оприлюднювати  у пресі, передавати по радіо, телебаченню чи з використанням інших засобів масової інформації, поширювати таку в мережі Інтернет, виключно після погодження із відповідним структурним підрозділом  Управління Служби Безпеки України у Львівській області, або військовим командуванням чи військовою адміністрацією.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій визначених у пункті 1 Наказу невідкладно довести такий до підпорядкованих їм працівників.

3. Контроль за виконанням Наказу покласти на першого заступника начальника Львівської обласної військової адміністрації, А. Годика.             

Начальник                                                                                    М. КОЗИЦЬКИЙ

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.