Одного разу він знайшов конверт повний грошей! Ніколи не здогадаєтеся, що трапилося далі…

Одного разу я знайшов на парковці конверт з великою сумою грошей. Я пішов в поліцію і розповів їм про цю ситуацію. Я не сказав їм, скільки грошей в конверті. Я тільки залишив свій номер телефону і сказав, що якщо хтось їм подзвонить, то нехай прийде до мене і, якщо він назве саме цю суму грошей, я віддам конверт.”

Поліція, природно, хотіла забрати у мене конверт, але я їм його категорично не віддавав. Через 3 тижні я не отримав жодного дзвінка, тому вирішив дати оголошення в місцеву газету. Уже в перший день мені зателефонували близько 25-30 людей.

Ви навіть собі не уявляєте, як вони намагалися виманити у мене гроші і як грали на публіку. На наступний день мені подзвонив чоловік похилого віку. Він назвав точну суму грошей – 14,500. Він також сказав, що гроші лежать у великому конверті, 13 тисяч – по $ 100, а решта суми – по 20 $.

Чоловік продав свою машину, зі своїм покупцем він зустрівся саме на тій парковці, на якій я знайшов пакет. Він збирався віддати ці гроші внучці на навчання в коледжі. Я такий радий, що не віддав свої гроші поліції, адже чоловік ніколи б їх не отримав. Він запропонував мені винагороду, але я категорично відмовився, тому що добрі справи безцінні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *