21/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

90 пакунків із теплим одягом від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

У понеділок, 15.01, для діток із сімей ВПО та СЖО у Гуманітарному штабі Золочівської міської ради роздали 90 пакунків із теплим одягом від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Дистрибуцією дитячого зимового одягу у Золочівській громаді займається Міжнародний Фонд Охорони Здоров’я та Навколишнього Середовища «Регіон Карпат» NEEKA за підтримки Офісу підтримки цивільного населення Золочівської РВА та Управління соціального захисту населення Золочівської РВА.

«Речі від ЮНІСЕФ гарні та якісні. У пакунках термобілизна, куртка, теплі штани, зимове взуття, шарф, шапка та рукавиці, теплі шкарпетки та светрик, а ще дуже теплий коцик. Усе це знадобиться для наших зим. Сьогодні ми привезли одяг для діток віком від 0 до 6 років» – розповіла фахівець з моніторингу та оцінки пані Галина.

«Термобілизна та теплі штани для зими – саме те, що треба. Теплі речі ніколи не бувають зайвими» – кажуть батьки діток.

Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA є недержавною організацією, яка здійснює свою діяльність у Західній Україні. Організація була заснована в кінці 90-х років і її початковою метою був захист навколишнього середовища. Але з тих пір діяльність організації значно розширилася і в даний момент вони займаються також питаннями соціально-гуманітарної та юридичної допомоги.

Джерело: Золочівська міська рада

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.