21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

5 грудня – Міжнародний день волонтера

Впродовж останнього часу цей день став особливим для нас, адже у Золочівській громаді розгорнуто активний волонтерський рух.
Волонтерський поклик об’єднав людей різного віку, професій і соціального статусу. Волонтери нашої громади допомагають майже в усіх сферах життєдіяльності – підтримка Збройних Сил України, допомога внутрішньо переміщеним особам. Вами охоплені усі сфери – охорона здоров’я, освіта, культура, екологія, соціальний захист тощо.
У цей складний час російської агресії, ви перші, хто відгукнувся та прийшов на допомогу українським військовим. Саме завдяки волонтерському руху, що так швидко організувався в Україні, війську вдалося у надзвичайно стислий термін відновити свої бойові спроможності та стримувати натиск ворога. Ви справжні патріоти Батьківщини. Завдяки вашій активній позиції та швидкому реагуванню, бійці отримують таку необхідну допомогу.
Ми маємо пам’ятати, що пенсіонери ділять і віддають свої пенсії на ЗСУ, студенти збирають крихти та вкладають гроші у великі фонди. Діти, діаспора, малесенькі бізнеси, всі-всі є головною рушійною силою.
Тому сьогодні щиро вітаю зі святом волонтерів – людей, які мають організаторський талант і чуйне серце. Для яких не буває чужого болю, чужого горя та чужих дітей. Бо волонтерство – це і покликання, і спосіб життя.
З нагоди свята бажаю волонтерам – людям з таким неспокійним покликанням – міцного здоров’я, тепла у серці та в домі. А всім нам – Перемоги.
Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова Золочева

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.