21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Чат-бот «Шось летить» «заговорив» з підписниками

До чат-бота додали функцію зворотного зв’язку.

Тож тепер військові можуть безпосередньо поспілкуватися з підписниками та подякувати за інформування про підозрілі об’єкти. 

Так, якщо відмітка, яку ви додали у чат-бот, допомогла ППО збити ворожий повітряний об’єкт, завдяки функції зворотного зв’язку військові зможуть поінформувати вас про це.

«Люди інформують, допомагають, і виходило так, що після повідомлення про про підозрілий об’єкт, людина так і не знала, чи дало це якийсь результат.  Щоб зміцнити наш зв’язок з громадянами, які допомагають, інколи ризикуючи своєю безпекою, а також, щоб мати можливість дякувати їм, ми додали цю функцію.

Також, якщо буде необхідність негайно отримати інформацію з певного району, військові зможуть звернутися до людей через чат-бот, щоб вони повідомили, якщо побачать щось підозріле», – розповів керівник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук.

Нагадаємо, чат-бот «Шось летить» презентували у квітні. З його допомогою кожен небайдужий може допомогти бійцям протиповітряної оборони. Чат-бот працює у всіх областях України.

Як повідомляв раніше начальник Львівської ОВА Максим Козицький, від початку повномасштабної війни станом на 28 червня у небі над Львівщиною сили ППО збили 24 ракети, серед них і ті, про які повідомили небайдужі люди у чат-боті. 

Авторизуватися в чат-боті можна через додаток “Дія” – детальніше у відеоінструкції. 

Розробили цей чат-бот спеціалісти Львівської ОВА спільно з IT-фахівцями. 

Щоб авторизуватись, потрібно знайти у телеграмі чат-бота @rusrocketfly_bot або перейти за посиланням. Авторизація відбувається одноразово через номер телефону. Важливо: чат-бот реагує лише на номери українських мобільних операторів.

Зараз чат-ботом користуються 37 тисяч людей.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.