26/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

ЧАС ДІЯТИ, УКРАЇНО!

Громада села Білий Камінь Золочівського району Львівської області знає, що тільки разом ми зможемо подолати все і досягти миру. Тому й взяли участь у конкурсі грантів «ЧАС ДІЯТИ, УКРАЇНО!» від Фонду «МХП-Громаді» і, головне, виграли його!

Від Фонду та ТОВ «Захід Агро» проєкт громади «Тільки разом – заради миру» отримав грант на суму 99 000 грн. Також він отримав фінансування і від Золочівської міської ради.  Спільні кошти витратили на заміну вікон на енергозберігаючі у приміщенні де зараз мешкають внутрішньо переміщені особи, які змушені були залишити місце проживання через бойові дії та люди, що опинилися у складній життєвій ситуації без даху над головою. Реалізаціє проєкту на місці опікувалась староста громади Олександра Кіндрат.

Ірина Семко, менеджер із соціальних проєктів Фонду «МХП-ГРОМАДІ»: «Дбати про кожного, хто сьогодні опинився у скрутній ситуації та проживає у громаді, – це наша місія. Тому Фонд і започаткував цей конкурс грантів, щоб у тісній співпраці із громадами допомагати, покращувати та сприяти розвитку їхніх мешканців».

«Для нас було дуже важливо реалізувати цей проєкт. Ми доклали до його реалізації чимало зусиль та залучили небайдужих людей. Щиро дякуємо усім, хто допомагав та продовжує працювати разом з нами на благо наших громад» – подякував голова Золочівської міської ради, Ігор Гриньків.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.