21/06/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Хліб для захисника із рідного дому

Зворушливу історію розповіли волонтери Золочівського гуманітарного штабу. Військовий, уродженець села Розваж Золочівського району, серед допомоги, направленої волонтерами у військову частину на сході України, помітив коробку із домашнім хлібом з назвою свого села. Із тремтінням у голосі наш захисник зателефонував додому та подякував землякам від себе і своїх побратимів. Адже допомога з рідного краю, доставлена за сотні кілометрів на передову, це вияв турботи та величезної подяки нашим героїчним воїнам.

Випічкою домашнього хліба займаються у численних населених пунктах Золочівської та Поморянської громад – Богутині, Поморянах, Бібщанах, Полянах, Красносільцях, Сновичах, Ремезівцях, Розважі, Підлиссі, Бужку , Білому Камені та багатьох інших. Кожний четвер водієм Іваном Туркевичем здійснюється об’їзд та доставка свіжовипеченого хліба в гуманітарний штаб Золочева. Частина продукції фасується для відправки на фронт, інша частина іде на потреби внутрішньо переміщених осіб.

Окрім хлібобулочних виробів, на Золочівщині готують різноманітну випічку, печиво, пластівці та інші смаколики. Господині із Золочева та Новоселища виготовляють сухі супи та борщеві набори. Продукція місцевих волонтерів разом з іншими речами та дитячими малюнками доправляється на потреби Збройних Сил України.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.