17/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Фахівці Львівобленерго, Укренерго та ДСНС зробили надможливе, щоб Львівщина отримувала електроенергію

Фахівці Львівобленерго, Укренерго та ДСНС зробили надможливе, щоб Львівщина отримувала електроенергію – в обхід чотирьох підстанцій, які через ракетні удари зруйновані. Нагадаю, у понеділок та вівторок ворог залишив без струму 1,5 млн жителів нашої області.

Зважаючи на те, що заживили область за тимчасовою схемою, щоб електроенергія не зникала, необхідно, щоб рівень споживання в енергосистемі не зашкалював.

Шановні жителі Львівщини, від вас у цій ситуації залежить дуже багато. Маю декілька важливих прохань:

▪️ Намагайтесь не користуватися електроприладами з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00. Це ті проміжки часу, коли на нашу енергосистему йде найбільше навантаження.

▪️ Обігрівачами, пральними машинами, бойлерами, посудомийками, прасками та іншими електроприладами з великою енергозатратністю найкраще користуватися вночі. Це дозволить зробити вам все необхідне і не впливатиме на перевантаження системи.

▪️ Пам’ятайте: кожен прилад, який ви свідомо вимкнете – це величезна допомога нашим енергетикам, які 24/7 працюють над тим, щоб всі були з електрикою. Навіть зарядне, яке ви не залишили у розетці, вже суттєва допомога.

▪️ Також нагадаю перелік найбільш енерговитратних приладів: електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, порохотяг, комп’ютер, телевізор. Якщо маєте нагальну потребу, вмикайте їх з 23:00 до 08:00. В інший час, будь ласка, утримайтесь.

Так, нам треба трішки потерпіти. Маємо бути гнучкими та незламними на всіх фронтах. Поки ви читаєте цей допис, наші воїни, дипломати та країни-партнери роблять все для того, щоб це закінчилося якнайшвидше. Щоб окупант, який ницо стріляє по цивільних об’єктах, більше ніколи не оговтався.

Максим Козицький

Львівська обласна державна адміністрація

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.