13/07/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

У Золочівській громаді привітали медиків із професійним святом

У Золочівському Палаці Культури імені Ігоря Білозора вітали працівників медичної галузі з професійним святом. Цьогоріч відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського вперше в Україні День медичного працівника відзначається 27 липня. 27 липня за юліанським календарем – день св. Пантелеймона, якого вважають покровителем лікарів і військових.

З найщирішими побажаннями грамоти за значні успіхи та розвиток медичної галузі Золочівської громади від міського голови Ігоря Гриньківа вручив заступник міського голови Ярослав Окрепкий.

Директора КНП «Золочівська центральна районна лікарня» Тараса Яцунського нагороджено грамотою Львівської ОВА.

Начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, вручаючи нагороду, подякував керівнику Золочівської ЦРЛ та колективу медичного закладу за сумлінну працю і високий професіоналізм.

Участь в заході взяв перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик, який у вітальному слові від імені керівництва Львівської та Золочівської військових адміністрацій привітав медичних працівників зі святом, побажав усіх гараздів, професійних злетів і найскорішої Перемоги, вручив відзнаки та подяки Львівської ОВА кращим медикам Золочівщини.

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.