21/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Сьогодні золочів’яни живим коридором навколішки з державними прапорами зустріли тіло нашого Героя Ігоря Васильовича Кулицького

Сьогодні золочів’яни живим коридором навколішки з державними прапорами зустріли тіло нашого Героя Ігоря Васильовича Кулицького, який загинув у жорстоких боях за Україну, мир та свободу, до останнього борючись за рідну землю. Виконуючи бойові завдання завжди був вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину виявив стійкість і мужність.

Молодший сержант Ігор Васильович Кулицький, 1986 року народження, з жовтня 2022 року стояв на захисті своєї країни, віддано боровся з російськими окупантами та вірив у Перемогу. Розвідник-гранатометник розвідувального відділення розвідувального взводу загинув 12 липня 2023 року від ворожого мінометного обстрілу під час штурму противника поблизу м. Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області.

Панахида відбудеться завтра, 16 липня 2023 року, о 19 год., у селі Підгородне у поминальній капличці Святого Івана Хрестителя при церкві Архистратига Михаїла УГКЦ.

Похорон – 17 липня 2023 року, о 10 год. 30 хв.

Висловлюємо співчуття родині та близьким загиблого.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Ми всі маємо бути сильними, щоб відплатити за кожне втрачене життя і повернути загарбані ворогом території.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.