17/05/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

При Львівській облдержадміністрації формується міжвідомча робоча група щодо проведення роз’яснювальної роботи про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на  території Львівської області. До участі запрошують представників організацій громадянського суспільства. 

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації, до складу робочої групи входитимуть представники:

– органів місцевого самоврядування;
– виконавчої влади;
– правоохоронних органів;
– громадськості.

Для того аби взяти участь у роботі міжвідомчої робочої групи необхідно до 1 листопада 2021 року заповнити електронну форму за посиланням.

Додамо, що міжвідомча робоча група формується відповідно до рішень Львівської обласної ради від 18 вересня 2018 року  № 745 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області» та від 7 жовтня 2021 року № 228 «Про інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо виконання рішення обласної ради від 18 вересня 2018 року «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області»».

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.