16/04/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

На Золочівщині розпочався благодійний чемпіонат з футболу на підтримку ЗСУ

Минулого року за час проведення різноманітних турнірів під егідою Асоціації футболу Золочівського району вдалося зібрати близько пів мільйона гривень для наших захисників і захисниць.

Минулих вихідних на спортивних майданчиках  міста Золочева та селища Красне  відбулися матчі першого туру прем’єр-ліги Золочівського району з футболу. Цієї ж неділі стартує перша ліга.

Загалом у змаганнях прийматимуть  участь 14 команд –  по сім в кожній з ліг. Метою змагань, як і минулоріч, є  підтримка військових, а саме збір коштів для закупівлі військової амуніції та інших необхідних речей для наших захисників. Нагадаємо, що минулого року за час проведення різноманітних турнірів під егідою Асоціації футболу Золочівського району вдалося зібрати близько пів мільйона гривень.

«Сьогодні дуже багато наших земляків, гравців команд району із зброєю в руках боронять нашу державу від агресора, тому усі турніри на час воєнного стану будуть проводитись з єдиною ціллю – допомога військовослужбовцям Збройних Сил України. За домовленістю із представниками команд кошти, що збиратимуть під час матчів будуть передаватись місцевим волонтерським осередкам», –  розповів голова Асоціації Степан Вольський.

З результатами та календарем змагань можна за посиланням: http://ffbr.org.ua/

Золочівська РВА

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.