13/07/2024

Золочів Вечірній

Всі новини Золочівщини

На Золочівщині завдяки чемпіонату з футболу зібрали майже чверть мільйона для підтримки ЗСУ

Благодійні футбольні змагання на Золочівщині допомагають зібрати кошти для закупівлі військової амуніції та інших необхідних речей для наших захисників.

У кінці березня цього року за ініціативи футбольної громадськості Золочівщини розпочався благодійний турнір для підтримки ЗСУ, після завершення якого вирішили провести повноцінний чемпіонат з двох етапів – відбіркового та фінального.

Із завершенням першого етапу на наступній стадії команди за спортивним принципом розбиті на ліги – прем’єр , першу та другу в Бродівській та Золочівській зонах. Участь у чемпіонаті беруть 30 команд Золочівського та інших районів.

«За підсумками проведених матчів уже вдалося зібрати суму майже чверть мільйона гривень, які направлені для потреб Збройних Сил України. Організовуємо футбольні змагання задля того, щоб кожен хто любить спорт і футбол зокрема, зумів зробити внесок у нашу перемогу.  В цей нелегкий час для нашої країни кожен повинен розуміти, що навіть невеликий внесок робить нас ближчими до нашої спільної мети – перемоги над ворогом  та досягнення миру в Україні», – розповів один з ініціаторів проведення змагань  Степан Вольський.

З результатами змагань, розкладом матчів та іншою інформацією можна ознайомитись за посиланням http://ffbr.org.ua/

ZV.IN.UA | BR1ZE © Est. 2019 | Newsphere by AF themes.